Skip to content

Схема сервірування

Скачать схема сервірування rtf

В ресторанах люкс і вищої категорії для сервірування столів на банкетах і ювілеях використовують мельхіорові прилади. Дві схеми: Алгоритм сервірування столу. Сервірування проводять за години до відкриття схему.

Для звичайної сервірування застосовують прилади з нержавіючої сталі. Презентация на схему Сервірування столів до сервірування з сервірування. Темою творчої роботи є сервірування столу до вечері.

Схема чергування.

Сервірування столів у буфетах, закусочних, кафе, де їжу споживають стоячи, передбачає лише розставляння у центрі столу наборів для спецій і паперових серветок у серветниці. Сервірування столів у ресторанах здійснюють наступним способом. Офіціанти заносять до залу добре відпрасовані скатертини і кладуть їх на кожний стіл (рис.

). ЗмістКрок 1. Спочатку кладемо скатертинуКрок 2. Розкладаємо тарілкиКрок 3. Кладемо столові приладиКрок 4. Ставимо бокали, фужери, склянкиКрок 5. Презентация на тему Сервірування столів до уроку з різне. Цікаво про ❤ Кожен день – свято: як правильно і красиво сервірувати стіл ❤ в розділі Поради у Блог Покупон 4nr56lu1lxj.atwebpages.com Надія Мейхер показала схему сервірування новорічного столу для фуршету - не пропустіть.

rtf, djvu, rtf, fb2 36.3702 схема